پارميس در ۱۷ ماهگی

کم کم اين کوچولوی ما داره کلمات رو کامل تر بيان می کنه ولی نمی دونم چرا لهجش برره ايه! چند روزی بود که گاهی عروسکاشو از يقه لباسش می انداخت توی لباسش. ما هم زياد توجه نمی کرديم تا اينکه امروز ديديم يه عروسک رو انداخته توی لباسش و شکمش رو داده جلو و داره عين مامانش راه می ره. تازه فهميديم که فضيه از اين قراره که می خواد ادای مامانش رو در بياره که بارداره!

اين بچه آبروی منو برده ديگه برام حيثيت باقی نذاشته! 03.gif           

آخه : چند روز پيش رفتيم شام رو بيرون در يک ساندويج فروشی بخوريم. ما خودمون روی صندلی نشستيم و پارميس رو هم روی يک صندلی نشونديم ٬ خيلی خوشش اومد چون حسابی احساس بزرگی می کرد. ميز کناری هم يه پسر چهار پنج ساله با باباش اومده بودند شام بخورند . خلاصه اين پارميس تا می تونست برای پسره عشوه اومد و خودش رو لوس کرد و لبخند زد و هرهر و کرکر راه انداخت که خود پسره خجالت کشيد سرش رو انداخت پايين و مثل لبو سرخ شد!

/ 4 نظر / 30 بازدید
لوسيفر

بحث رابطه جنسی و حدودش هميشه سانسور شده و بنابر اين بيشتر اطلاعات مردم در مورد رابطه جنسی جنبه غير علمی و خرافی داره و نا دقيق و نادرسته. شايد مطرح کردن آن در يک وبلاگ و بررسی آن از ديدگاه های مختلف بتونه ابهامات اين رابطه رو کاهش بده و به ما ديدی درست٬ علمی و منطقی بده. منتظر نظرات انديشمندانه ات در اين بحث هستم.

بابک

سلام معنی پارميس يعنی چی ؟؟؟ اينو تو وب لاگت نگفتی ممنون ميشم معنی پارميس يا تارخچه کلمه پارميسو بهم ميل بزنی!!!

سلام آقای آذر من و همسرم تصميم گرفتيم اگر دختر دار شديم اسمش رو بذاريم پارميس. امروز داشتم معنی این اسم رو سرچ می کردم که وبلاگ شما رو پيدا کردم. لطفا اگه معنيشو می دونين بهم ميل بزنيد. متشکرم

sherry

چه دختر ناز و زرنگی. آرزو ميکنم بزرگتر که شد پدر مادر املی نباشين و درک کنين رشد جنسی هم يکی از مراحل عادی رشد است. البته منظورم اين نيست بی خيال بچه بايد شد اما سبک ايرانيش به شدت تهوع آور و بيمارگونه است و به طبع برای فرزندان مشکلات بدی مي آفرينه. سربلند باشيد